Zebrania i konsultacje

W dniu 19 listopada 2019 roku (wtorek) zapraszamy rodziców uczniów na zebrania z wychowawcami, konsultacje z nauczycielami oraz na konsultacje z panią Magdaleną Królikowską-Grzelak, psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 Lublinie.

Konsultacje z panią psycholog odbędą się w godzinach 17:30 – 18:30, pokój nr 4 (na parterze).


ZEBRANIA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS III

Rodziców uczniów klas III zapraszamy o godzinie 17:00 na zebrania z wychowawcami klas.


KLASY TRZECIE

klasa III Asala 22mgr Anna Lipska
klasa III Bsala 41mgr Anna Gaś
klasa III Csala 57dr Dorota Tkaczyk
klasa III Dsala 52mgr Małgorzata Majerek
klasa III Esala 12mgr Iwona Mędrkiewicz
klasa III Fsala 43mgr Anna Piotrowska
klasa III Gsala 53mgr Beata Bojar
klasa III Hsala 39mgr Katarzyna Kasprzycka

ZEBRANIA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I i II

Rodziców uczniów klas I i II zapraszamy o godzinie 18:30 na zebrania z wychowawcami klas.


KLASY PIERWSZE PO GIMNAZJUM

klasa I Bsala H 52mgr Małgorzata Kowalczyk
klasa I Csala 59dr Agnieszka Kamińska-Ostęp
klasa I Dsala 43mgr Bożena Fijałkowska
klasa I Esala 21mgr Emilia Bychawska
klasa I Gsala 52mgr Mirosław Sałach przeniesione

KLASY PIERWSZE PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

klasa I Apsala 40mgr Jadwiga Kozdra
klasa I Bpsala 12mgr Katarzyna Lipska
klasa I Cpsala 57mgr Joanna Doroszuk
klasa I Dpsala 39mgr Dariusz Stańczyk
klasa I Gpsala 53mgr Agnieszka Meksuła przeniesione

KLASY DRUGIE

klasa II Asala 46mgr Joanna Russa-Resztak
klasa II Bsala 41mgr Małgorzata Kaczorowska-Litak
klasa II Csala 56mgr Dorota Drwal
klasa II Dsala 54mgr Izabela Luty
klasa II Esala 11mgr Anna Jośko
klasa II Gsala 23mgr Agata Iwaniak
klasa II Hsala 22mgr Anna Szafran

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

Konsultacje z nauczycielami odbędą się w godzinach 17:30 – 18:30.

1.Konsultacje z nauczycielami CHEMII
odbywają się w s. 59 (II piętro):
  dr A. Kamińska-Ostęp
mgr J. Doroszuk
2.Konsultacje z nauczycielami BIOLOGII i PP
odbywają się w s. 57 (II piętro):
  dr D. Tkaczyk
mgr D. Drwal
mgr A. Skarżyska
3.Konsultacje z nauczycielami MATEMATYKI
odbywają się w s. 42 (I piętro):
  mgr B. Bartosz-Pawelec
mgr P. Brodzik
mgr A. Jośko
mgr J. Kozdra
mgr M. Królikowska
mgr J. Zielińska
4.Konsultacje z nauczycielami FIZYKI
odbywają się w s. 46 (I piętro):
  mgr C. Grzelak
mgr M. Kaczorowska-Litak
mgr J. Russa-Resztak
5.Konsultacje z nauczycielami JĘZYKA POLSKIEGO
odbywają się w s. 52 (II piętro):
  mgr B. Bojar
mgr K. Kasprzycka
mgr A. Lipska
mgr J. Trześniowska
mgr W. Turżańska
mgr A. Zielińska
6.Konsultacje z nauczycielami JĘZYKA ANGIELSKIEGO
odbywają się w s. 43 (I piętro):
  mgr E. Bychawska
mgr B. Fijałkowska
mgr I. Luty
mgr L. Łukasik
mgr I. Mędrkiewicz
mgr A. Piotrowska
mgr J. Wójcik
7.Konsultacje z nauczycielami WF
odbywają się w s. 31 (parter, obok sali gimnastycznej)
  mgr M. Chudy
mgr K. Dudek
mgr M. Majerek
mgr B. Pilipczuk
mgr K. Szczeblewski
mgr K. Szrubka
8.Konsultacje z POZOSTAŁYMI nauczycielami
odbywają się w s. 44 (pokój nauczycielski, I piętro)


Dyrektor – mgr Radosław Borzęcki – dostępny jest na konsultacjach w każdą środę w godzinach 11:45 – 13:15 (po wcześniejszym umówieniu się).


Wicedyrektor – mgr Hanna Rusek – konsultacje w pokoju 35 (I piętro).