Wykaz kadry pedagogicznej IX LO w Lublinie w roku szkolnym 2023/2024 (alfabetycznie):
- mgr Beata Bartosz-Pawelec – matematyka, TED – wykłady godne rozpowszechnienia, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- mgr Beata Bojar – wychowawca 4gp – język polski
- mgr Radosław Borzęcki – dyrektor – język polski, doradztwo zawodowe
- mgr Emilia Bychawska – wychowawca 2c – język angielski
- dr Jarosław Bylina – informatyka
- mgr Maciej Chudy – wychowanie fizyczne
- mgr Anna Cieniuch-Król – wychowawca 2e – język hiszpański
- mgr Joanna Doroszuk – wychowawca 1j – chemia, TED – wykłady godne rozpowszechnienia
- mgr Krzysztof Dudek – wychowanie fizyczne
- mgr Bożena Fijałkowska – wychowawca 2j – język angielski
- mgr Monika Gałkowska – pedagog szkolny
- mgr Anna Gaś – wychowawca 4bp – psycholog szkolny, historia, historia i teraźniejczość
- mgr Juan Ramón Gomez Jimenez – język hiszpański, język hiszpański dwujęzyczny, historia dwujęzyczna, geografia dwujęzyczna
- dr Małgorzata Grzenia – religia
- mgr Agata Iwaniak – wychowawca 3gp – plastyka, geografia, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rozwijające zainteresowania
- mgr Anna Jośko – wychowawca 3cp – matematyka, TED – wykłady godne rozpowszechnienia, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- mgr Małgorzata Kaczorowska-Litak – fizyka, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- dr Agnieszka Kamińska-Ostęp – wychowawca 1c – chemia, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- mgr Katarzyna Kasprzycka – język polski
- mgr Małgorzata Kowalczyk – wychowawca 2b – język francuski, podstawy przedsiębiorczości
- mgr Jadwiga Kozdra – matematyka, TED – wykłady godne rozpowszechnienia
- mgr Małgorzata Królikowska – matematyka, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- mgr Joanna Kułak – bibliotekarz
- mgr Marta Kwiatek – wychowawca 3ep – język angielski
- mgr Paulina Lepionka – wychowawca 1d – informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Anna Lipska – wychowawca 4hp – język polski
- mgr Izabela Luty – wychowawca 3dp – język angielski
- mgr Leszek Łukasik – język angielski
- mgr Wiktoria Łukasik – biologia, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- dr Małgorzata Majerek – wychowanie fizyczne
- mgr Małgorzata Małek – wychowawca 4dp – język niemiecki
- mgr Agnieszka Mądrakiewicz-Stanek – historia, historia i teraźniejszość
- mgr Agnieszka Meksuła – wychowawca 1g – język włoski
- mgr Iwona Mędrkiewicz – wychowawca 3bp – język angielski
- mgr Beata Pilipczuk – wychowanie fizyczne
- mgr Anna Piotrowska – wychowawca 2d – język angielski
- mgr Hanna Rusek – wicedyrektor – matematyka
- mgr Joanna Russa-Resztak – fizyka, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- mgr Mirosław Sałach – wychowawca 2g – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość
- mgr Magdalena Sałgut – wychowawca 4ep – geografia, zajęcia rozwijające uzdolnienia
- mgr Piotr Sobiło – historia, historia i teraźniejszość
- mgr Dariusz Stańczyk – wychowawca 1e – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość, wychowanie do życia w rodzinie
- mgr Anna Szafran – wychowawca 3hp – język francuski
- mgr Krzysztof Szczeblewski – wicedyrektor – wychowanie fizyczne
- mgr Agata Szewczyk – religia
- mgr Klaudia Świder – wychowawca 1b – informatyka
- dr Dorota Tkaczyk – wychowawca 4cp – biologia, TED – wykłady godne rozpowszechnienia
- mgr Anna Walaszek – język polski
- mgr Milena Wnuk – muzyka, chór
- mgr Andżelika Wójtowicz-Wiśniowska – pedagog specjalny
- mgr Dorota Znamierowska – bibliotekarz