Zastępstwa

Okres: 14.05.2019 (Wt) - 14.05.2019 (Wt)

Dzień: 14.05.2019 (Wt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
7Bojar Beata2gJęzyk polski39Piotrowska Annajęzyk angielski
8Bojar Beata1aJęzyk polski39Russa-Resztak Joannafizyka
3Chudy Maciej2a|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie przychodzą później
3Chudy Maciej2h|w3Wychowanie fizycznesg2Uczniowie przychodzą później
4Chudy Maciej1g|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie przychodzą później
5Chudy Maciej1g|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie przychodzą później
1Dudek Krzysztof2b|w2Wychowanie fizycznesg2Majerek MałgorzataWF
2Dudek Krzysztof2b|w2Wychowanie fizycznesg2Majerek MałgorzataWF
3Dudek Krzysztof1b|w2Wychowanie fizycznesg1Majerek MałgorzataWF
3Dudek Krzysztof1c|w2Wychowanie fizycznesg1Majerek MałgorzataWF
4Dudek Krzysztof1a|w2Wychowanie fizycznesg1Majerek Małgorzatamatematyka
4Dudek Krzysztof1d|w2Wychowanie fizycznesg1Majerek MałgorzataWF
5Kwiatek Marta1a|g2Język angielski38Kowalczyk Małgorzatajęzyk francuski
6Kwiatek Marta1a|g2Język angielski38Piotrowska Annajęzyk angielski
8Kwiatek Marta2h|g1Język angielski38Piotrowska Annajęzyk angielski
6Lipska Anna2aJęzyk polski22Russa-Resztak Joannafizyka
7Lipska Anna1gJęzyk polski22Kozdra Jadwigamatematyka
8Lipska Anna2bJęzyk polski22Bartosz-Pawelec Beatamatematyka
4Luty Izabela1b|g2Język angielski41Rybińska Magdalenajęzyk niemiecki (c. kl.)
5Luty Izabela1d|g1Język angielski46Kaczorowska-Litak Małgorzatafizyka (c. kl.)
8Majerek Małgorzata2g|w1Wychowanie fizycznesg2Dudek KrzysztofWF
9Majerek Małgorzata2e|w1Wychowanie fizycznesg2Dudek KrzysztofWF
10Majerek Małgorzata2e|w1Wychowanie fizycznesg2Dudek KrzysztofWF
11Majerek Małgorzata2d|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie zwolnieni do domu
9Pilipczuk Beata2b|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
9Pilipczuk Beata2f|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
10Pilipczuk Beata2b|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
10Pilipczuk Beata2f|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
11Pilipczuk Beata1c|w2Wychowanie fizycznesg1Dudek KrzysztofWF
11Pilipczuk Beata1d|w1Wychowanie fizycznesg1Dudek KrzysztofWF
3Trześniowska Jolanta2eJęzyk polski39Kasprzycka Katarzynajęzyk polski
4Trześniowska Jolanta2eJęzyk polski39Kasprzycka Katarzynajęzyk polski
5Trześniowska Jolanta2dJęzyk polski39Rusek Hannamatemtyka
6Trześniowska Jolanta2dJęzyk polski39Rusek Hannamtematyka
7Trześniowska Jolanta1bJęzyk polski11Brodzik Piotrmatematyka
8Turżańska Wiesława1dJęzyk polski11Sałgut Magdalenageografia