Zastępstwa

Okres: 18.04.2018 (Śr) - 18.04.2018 (Śr)

Dzień: 18.04.2018 (Śr)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
7Bojar Beata2fJęzyk polski53Tkaczyk DorotaGW za NON
3Bychawska Emilia2e|1/2Język angielski21Szafran Annaj. francuski c. klasa
4Bychawska Emilia3c|2/2Język angielski21Tkaczyk Dorotabiologia c. klasa
5Bychawska Emilia3c|1/2Język angielski21Tkaczyk Dorotabiologia c. klasa
11Chudy Maciej1a|w1Wychowanie fizycznesg1Szczeblewski Krzysztofwf
12Chudy Maciej1b|w2Wychowanie fizycznesg2Dudek Krzysztofwf
2Doroszuk Joanna3hChemia56Uczniowie przychodzą później
3Doroszuk Joanna3hChemia59Uczniowie przychodzą później
4Doroszuk Joanna3hMWChemiai59bUczniowie zwolnieni do domu
8Doroszuk Joanna1fChemia59Łazorczyk Mariuszmatematyka za NON
3Iwaniak Agata3gTED - wykłady godne rozpowszechnienia23Łazorczyk Mariuszmatematyka za NON
4Iwaniak Agata3dTED - wykłady godne rozpowszechnieniaHBartosz-Pawelec Beatamatematyka za NON
6Iwaniak Agata1eWiedza o kulturze21Tkaczyk Dorotabiologia za NON
5Kaczorowska-Litak Małgorzata3aFizyka46Uczniowie zwolnieni do domu
6Kaczorowska-Litak Małgorzata3aFizyka46Uczniowie zwolnieni do domu
7Kaczorowska-Litak Małgorzata2b|2/2Fizyka54Bylina Jarosławinf c. klasa
8Kaczorowska-Litak Małgorzata2b|1/2Fizyka54Bylina Jarosławinf c. klasa
11Kaczorowska-Litak Małgorzata1h|2/2Fizyka46Kamieńska-Krzowska Barbarafizyka
12Kaczorowska-Litak Małgorzata1h|1/2Fizyka46Kamieńska-Krzowska Barbarafizyka
1Luty Izabela3d|1/2Język angielski38Uczniowie przychodzą później
2Luty Izabela3fJęzyk angielski38Szewczyk Agatareligia za 1 lekcję
3Luty Izabela3fJęzyk angielski38Kurczuk GrażynaGW za NON
4Luty Izabela3h|2/2Język angielski38Kurczuk Grażynabiologia c. klasa
5Luty Izabela3h|1/2Język angielski38Kurczuk Grażynabiologia c. klasa
7Luty Izabela3dJMJęzyk angielskii58Lipska Katarzynaj. niemiecki za NON
8Luty Izabela1c|2/2Język angielski38Błaszczuk Grzegorzinf c. klasa
9Luty Izabela1c|1/2Język angielski38Tkaczyk Dorotabiologia c. klasa
4Mądrakiewicz-Stanek Agnieszka3eHistoria52Królikowska Małgorzatamatematyka za NON
5Mądrakiewicz-Stanek Agnieszka2fHistoria52Skarżyńska Annagodz. wychowawcza (za NON)
3Meksuła Agnieszka2h|IND*HJSJęzyk włoskiUczniowie przychodzą później
6Meksuła Agnieszka2hJOJęzyk włoskiUczniowie zwolnieni do domu
3Sałach Mirosław2g|IND*GRDHistoriaUczniowie przychodzą później
4Sałach Mirosław2g|IND*GRDHistoriaUczniowie przychodzą później
5Sałach Mirosław2dHistoria i społeczeństwo54Turżańska Wiesławaj. polski za NON
6Sałach Mirosław1cHistoria54Fijałkowska Bożenaj. angielski za NON