Zastępstwa

Okres: 21.12.2017 (Cz) - 21.12.2017 (Cz)

Dzień: 21.12.2017 (Cz)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6Bychawska Emilia3c|2/2Język angielski11Doroszuk Joannachemia (c. kl.)
7Bychawska Emilia1a|1/2Język angielski23Mędrkiewicz Iwonajęzyk angielski (za NON)
5Chudy Maciej1a|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie przychodzą później
6Chudy Maciej1a|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie przychodzą później
8Chudy Maciej2d|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
8Chudy Maciej2f|w3Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
2Cieniuch-Król Anna2f|2/2Język hiszpański12bUczniowie przychodzą później
3Cieniuch-Król Anna2fZajęcia z wychowawcą11Bojar Beataj. polski
4Cieniuch-Król Anna2f|1/2Język hiszpański51Kasprzycka Katarzynaj. polski c. klasa
5Cieniuch-Król Anna2f|2/2Język hiszpański46Rusek Hannamatematyka c. klasa
6Cieniuch-Król Anna3c|1/2Język hiszpański34Doroszuk Joannachemia c. klasa
8Cieniuch-Król Anna3c|2/2Język hiszpański11Bychawska Emiliaj. angielski c. klasa
9Cieniuch-Król Anna1c|2/2Język hiszpański11Uczniowie zwolnieni do domu
10Cieniuch-Król Anna1c|1/2Język hiszpański11Uczniowie zwolnieni do domu
6Iwaniak Agata2dTED - wykłady godne rozpowszechnienia57Sadurski Ireneuszhistoria (za NON)
2Mądrakiewicz-Stanek Agnieszka2cHistoria i społeczeństwo52Uczniowie przychodzą później
3Mądrakiewicz-Stanek Agnieszka3cHistoria i społeczeństwo52Rusek Hannamatematyka
6Majerek Małgorzata3e|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie zwolnieni do domu
7Majerek Małgorzata2a|w1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
7Majerek Małgorzata2c|w3Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu
8Majerek Małgorzata2b|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie zwolnieni do domu
8Majerek Małgorzata2f|w1Wychowanie fizycznesg2Uczniowie zwolnieni do domu
4Piotrowska Anna2f|2/2Język angielski23Kasprzycka Katarzynajęzyk polski (c. kl.)
5Piotrowska Anna2f|1/2Język angielski46Rusek Hannamatematyka c. klasa
7Piotrowska Anna1g|2/2Język angielski43Meksuła Agnieszkajęzyk włoski (c. kl.)
3Rybińska Magdalena3d|2/2Język niemiecki57Luty Izabelajęzyk angielski (c. kl.)
4Rybińska Magdalena3d|1/2Język niemiecki53Luty Izabelajęzyk angielski (c. kl.)
3Sałgut Magdalena3fGeografia54Martin Anton Guillermoj. hiszpański
4Sałgut Magdalena3dJMGeografiai58Łazorczyk Mariuszmatematyka
5Sałgut Magdalena3dGeografia54Dudek KrzysztofGW
6Sałgut Magdalena3dGeografia54Lipska Katarzynaj. niemiecki
7Sałgut Magdalena3dZajęcia z wychowawcą54Gaś AnnaGW
2Skarżyńska Anna3ePrzyroda56Uczniowie przychodzą później
4Skarżyńska Anna3hKDBiologiai59bUczniowie przychodzą później
5Skarżyńska Anna1gBiologia56Łazorczyk Mariuszmatematyka (za NON)
4Szewczyk Agata2b|TReligiaHMeksuła Agnieszkagodz. wychowawcza (za NON)
5Szewczyk Agata2a|TReligia21Russa-Resztak Joannafizyka (za NON)
7Szewczyk Agata3f|TReligia21Grzenia Małgorzatareligia (za NON)